Szef kuchni Bartłomiej Borowiecki

Chef Bartłomiej Borowiecki

O chefie

Bartek gotowaniem zaczął interesować się już jako dziecko. Chętnie zaglądał do kuchni, gdzie mógł pomagać swojej mamie. Przygodę zawodową z gastronomią zaczął w wieku 20 lat. Jest absolwentem Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu.

Chefa charakteryzuje pełen profesjonalizm i serce do gotowania. Pracował w najlepszych restauracjach w Polsce miedzy innymi w: Hotelu Hilton Gdańsk, w restauracji Mercato i restauracji Nolita Warszawie oraz szkolił się w zagranicznych restauracjach z gwiazdkami Michelina takich jak restauracja L'Orchidee 1* we Francji oraz restauracja Frantzen 3* w Sztokholmie.

Jego miłość do gotowania i doświadczenie pozwalają mu tworzyć niezwykłe doznania smakowe, niezrównanie eleganckie i piękne, na najwyższym poziomie. Doznania, których goście nigdy nie zapomną i dzięki temu będą mogli poczuć się jak w najlepszej restauracji na świecie.

Największą radość w kuchni sprawia mu uśmiech, rozmowa i zadowolenie jego gości z prezentowanych przez niego dań. Uwielbia gotować dla ludzi i patrzeć jak cieszą się z jedzenia.

Jego wielką pasją jest nieustannie poszerzanie swojej wiedzy poprzez podróżowanie i poznawanie nowych kultur i szukanie nowych smaków oraz dzielenie się z innymi swoją wiedzą.

Miasta

Wolanów + 50 km

Radom + 100 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Igor (2 stycznia 2023)

Catering świąteczny bardzo smaczny. Nie mamy uwag

Piotr (29 grudnia 2022)

Catering świąteczny był bardzo smaczny. Zwłaszcza kremowa i aromatyczna zupa grzybowa z łazankami, uszka i pierogi, pieczone mięsa, ryba po grecku i piernik z czekoladą przekładany powidłami. Drobne uwagi do jakości opakowań i opisów potraw.

Dorota (3 listopada 2022)

Bardzo dziękujemy za profesjonalne , smacznie przygotowaną kolację:)

Dostępne menu