Szef kuchni Rafał Grupka

Chef Rafał Grupka

O chefie

Rafał pochodzi z rodziny o kulinarnych tradycjach.

Swoje doświadczenia zbierał w poznańskich restauracjach i przez 13 lat w Londynie.

Pogłębiając swoje umiejętności z pasją i sukcesami zarządzał największą polską restauracją w UK. Miał możliwość gotowania i organizacji przyjęć i bankietów dla znanych osobistości jak np. Książę Karol, ostatni polski Prezydent na uchodźstwie i wielu innych. Po powrocie do kraju do niedawna był szefem kuchni w znanej gnieźnieńskiej firmie cateringowej - Catering Pod Pokrywką.

Od ponad 30 lat łączy pasję do gotowania, precyzję i niezawodność z fantastycznym podejściem do ludzi.

Miasta

Katowice + 30 km

Poznań + 100 km

Wrocław + 30 km

Języki obce

angielski komunikatywny

Recenzje

Wiktoria (6 października 2022)

Szczerze polecam Chefa Rafała! :) przygotował na nasze przyjęcie przepyszne dania, a do tego wprowadził do kuchni niesamowitą atmosferę. Chef Rafał gotuje z pasją i dba o każdy szczegół. Kolacja przygotowana przez Chefa Rafała zagwarantowała niezapomniane przeżycie w fenomenalnej oprawie, a forma podania oraz smak dań były zniewalające. Całość oceniamy na 5+ i serdecznie polecamy :)

Natalia (13 września 2022)

Serdecznie polecam organizacje przyjęć pod kulinarnym, fachowym okiem Pana Rafała. Przygotowane na miejscu potrawy są wręcz przepyszne i oczywiście swieże. Kaczka rozpływała się w ustach a deser w postaci czekoladowego brownie dopełnił dzieła. Pana Rafał jest bardzo miłą osobą, ciekawie opowiada o serwowanych daniach. Raz jeszcze serdecznie polecam!