Szef kuchni Przemysław Woźny

Chef Przemysław Woźny

O chefie

Przemysław Woźny. Doświadczenie zdobywał w restauracjach znanych sieci hotelowych - Mercure Posejdon Gdańsk, Novotel Marina Gdańsk, Novotel Centrum Gdańsk, Sofitel Grand Sopot, Sofitel Victoria Warszawa. Mówi o sobie: "Gotowanie to moja pasja i sposób na życie. W kuchni jestem profesjonalistą, najważniejsi dla mnie są goście. Lubię z nimi rozmawiać, przez co staję się lepszym kucharzem... Tworzę dania proste ale smaczne. Moje dania nie są przekombinowane. W ostatnim czasie specjalizuję się w kuchni skandynawskiej, w mojej restauracji Gård - Nordic Kitchen Gdynia ..."

Miasta

Gdańsk + 20 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Robert (22 października 2015)

Jesiotr z małżami był zbyt intensywnym połączniem. Jedno i drugie walczyło o zdominowanie smaku. Bardzo reprezentacyjny. Ciekawie opowiada i swojej pasji i pracy. Poza gotowaniem zabawia gości. Jeżeli chcesz świetnego Chefa, który nie dominuje swoim charakterem i Przemek jest idealny. Dzięki swojej skromnej postawie nie dominuje atmosfery. Brakowało mi sugestii co do napoi/alkoholu pasującego do konkretnych potraw.

Anna (22 października 2015)

Wspaniale skomponowane potrawy, zaskakujące połączenia . Sztuka na talerzu. Bardzo interesujący człowiek a dodatkowo świetnie gotuje. Inspirujące spotkanie. otwarty, chętnie dzielący się swoim doświadczeniem. Dowcipny i zaangażowany. Artysta. Podobało mi się bycie "gościem we własnym domu' , to że można się oddać konwersacji przy stole bez biegania do kuchni i stresu ,że może nie wszystko wyszło najlepiej. Tym razem na moim stole wszystko było ...the best!

Artur (22 października 2015)

Mistrz w swoim fachu. Duża sprawność w pracy. Świetna jest sama idea. Niezwykłe nowe doświadczenie. Mega sympatyczna atmosfera i spełnienie marzenia tj. poznanie technik gotowania szefów kuchni z najwyższej półki.

Paulina (22 października 2015)

Potrzebuje trochę czasu na rozkręcenie się, ale jak już się rozkręci to nadrabia z nawiązką, mega pracowity, sprawia przecudne i bardzo pozytywne wrażenia, tytan pracy, dystans do siebie i profesjonalizm. Drogi Szefie, jestem pod wrażeniem Twego kunsztu, więcej PR a osiągniesz szczyty :-)

Krystyna (22 października 2015)

Świetna kolacja. Przesympatycznie. Bardzo skromny w swoim genialnym gotowaniu.

Agnieszka (22 października 2015)

Już to pisałam: wybitny smak mieszających się sosów i żółtka podanych do langustynek, delikatne idealne mięso łososia, cudowna struktura jesiotra, czy wreszcie lody dyniowe wyjadane z łyżki jeszcze w kuchni - na długo zapamiętam te smaki! Ale mam jeszcze refleksję na temat całego ułożenia menu - to menu było świetnie zaplanowane, komplementarne i bardzo wykwintne. Dodatkowe punkty za to, Panowie! Doskonale skomponowane menu. Świetne smaki! Zachęcony przez gości - jeszcze swobodniej z nimi rozmawia. Podobało mi się. Chef kompletny dla Ulala Chef. Świetny warsztat, doskonałe smaki, ale i lekkość w kontaktach z gośćmi. Umiejętność prezentacji swojej pracy i snucia opowieści. Bardzo wysoko oceniam. No może ta niechęć do sprzątania... ;) ale Rafał wybrnął z tego obronną ręką.