Szef kuchni Bartłomiej Borowiecki

Chef Bartłomiej Borowiecki

O chefie

Bartek gotowaniem zaczął interesować się już jako dziecko. Chętnie zaglądał do kuchni, gdzie mógł pomagać swojej mamie. Przygodę zawodową z gastronomią zaczął w wieku 20 lat. Jest absolwentem Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu.

Chefa charakteryzuje pełen profesjonalizm i serce do gotowania. Pracował w najlepszych restauracjach w Polsce miedzy innymi w: Hotelu Hilton Gdańsk, w restauracji Mercato i restauracji Nolita Warszawie oraz szkolił się w zagranicznych restauracjach z gwiazdkami Michelina takich jak restauracja L'Orchidee 1* we Francji oraz restauracja Frantzen 3* w Sztokholmie.

Jego miłość do gotowania i doświadczenie pozwalają mu tworzyć niezwykłe doznania smakowe, niezrównanie eleganckie i piękne, na najwyższym poziomie. Doznania, których goście nigdy nie zapomną i dzięki temu będą mogli poczuć się jak w najlepszej restauracji na świecie.

Największą radość w kuchni sprawia mu uśmiech, rozmowa i zadowolenie jego gości z prezentowanych przez niego dań. Uwielbia gotować dla ludzi i patrzeć jak cieszą się z jedzenia.

Jego wielką pasją jest nieustannie poszerzanie swojej wiedzy poprzez podróżowanie i poznawanie nowych kultur i szukanie nowych smaków oraz dzielenie się z innymi swoją wiedzą.

Miasta

Wolanów + 50 km

Radom + 100 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Klaudia (22 czerwca 2023)

Muszę powiedzieć, że obiad (16 osób, chrzciny) przerósł nasze oczekiwania! Pan Bartłomiej przygotował wszystko przepięknie (sposób podania top class!), jedzenie było wyśmienite, przystawka z bazie szparagów najlepsza jaką w życiu jadłam! Goście zachwyceni menu oraz obsługą w przesympatycznej atmosferze. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniały dzień!!!

Igor (2 stycznia 2023)

Catering świąteczny bardzo smaczny. Nie mamy uwag

Piotr (29 grudnia 2022)

Catering świąteczny był bardzo smaczny. Zwłaszcza kremowa i aromatyczna zupa grzybowa z łazankami, uszka i pierogi, pieczone mięsa, ryba po grecku i piernik z czekoladą przekładany powidłami. Drobne uwagi do jakości opakowań i opisów potraw.

Dorota (3 listopada 2022)

Bardzo dziękujemy za profesjonalne , smacznie przygotowaną kolację:)