Chef Mateusz Sumiński

Chef Mateusz Sumiński

About Chef

He likes experiments in the kitchen, and the use of unconventional ingredients. This does not mean that he doesn't respect and underestimate the classic kitchen. Quite the opposite - he is a big fan and is eager to use it. His style in the kitchen can be described as classic madness - well-known dishes in a different edition.

His characterized by, above all, an incredible taste, imagination, aesthetics and a sense of elegance, which helps in the perfect way when serving dishes. In the kitchen, he is independent, committed, punctual, responsible and precise.

Cities

Warszawa + 20 km

Foreign Languages

polish

Reviews

Natalia (4 January 2021)

Wszystkie dania od chefa Mateusza były doskonałe, ale jego sos wiśniowo-cynamonowy zrobił nam Święta! Co prawda był do kaczki, ale było go tak dużo, że spokojnie mogliśmy spróbować użyć go do innych dań :D Wszystko punktualnie i bezproblemowo. Polecamy chefa!

Agnieszka (27 December 2018)

Aleksandra (24 December 2018)

Bardzo dobre potrawy i sprawna dostawa :) Polecam!

Ewa (16 April 2017)

Pieczeń wyszła bardzo dobrze, wszystkie dania miały smak i oryginalność. Jajka przepiórcze ze szparagami cieszyły się dużym powodzeniem i były nowym smakiem, jednak mieściły się w stonowanej tradycji. Podobał mi się sposób zapakowania, dzięki płaskim tackom łatwiej było zmieścić w lodówce.Sernik mi się połamał przy krojeniu, bo polewa chyba była zbyt sztywna - ale nawet w takiej formie smakował przepysznie.

Ewa (24 December 2016)

Jesteśmy bardzo zadowoleni wszystko było super pyszne.

Anna (24 December 2016)

To były najlepsze pierogi ever! Żałuje że tak mało. Przepyszne! Następnym razem biorę wszystko od tego szefa :)

Agnieszka (28 July 2016)

Doskonałe smaki! Przyjazne, otwarte usposobienie. Twoje talerze bronią się same. Teraz wzmacniaj jeszcze swoje umiejętności rozmowy i wciągania gości w to co robisz w kuchni, a kolacje serwowane przez Ciebie będą niezapomnianym przeżyciem :) Mateusz, Twoje dania, ich smak były rewelacyjne! Absolutna harmonia najlepszych nut smakowych! Brawo. I każda z serwowanych przez Ciebie pozycji, poczynając od pieczywa aż po wspaniały deser - do dziś wspominam te doznania. Gratulacje :)

Michał (28 July 2016)

Mateusz świetnie łączy smaki i pewnie o nich opowiada Gościom.

Eliza (28 July 2016)

Zdecydowanie, przede wszystkim za doskonałe połaczenie smaków, swietną komunikację z gosciem . Dania naprawdę były doskonałe.

Anna (28 July 2016)

Gotujesz pysznie, ciekawie zestawia rożne smaki, efektowanie serwuje dania. Więcej luzu w prezentacji siebie i swoich dań, to Ci pomoże zjednać sobie klientów. Jeśli dobrze pamiętam (przepraszam, jeśli się mylę) miałeś tego wieczoru krótkie spodnie - są ok do pracy, jak Cię nie widzą klienci, ale nie bardzo pasują, gdy występujesz w roli chefa;-) poza tym super - tak trzymaj!!

Wojciech (28 July 2016)

Ciekawy kucharz - chętnie wchodzi w rozmozmowę. fajna ekspozycja dań i zestawienia smaków

Available menus