Chef  Mateusz Sumiński

Über den Koch

W kuchni lubi eksperymenty i wykorzystywanie niekonwencjonalnych składników. Nie oznacza to, że nie szanuje i nie docenia kuchni klasycznej. Wręcz przeciwnie - jest jej wielkim fanem i chętnie ją wykorzystuje. Jego styl w kuchni można określić jako klasyczne szaleństwo. Znane potrawy w odmienionym wydaniu.

Charakteryzuje go przede wszystkim niepospolity smak, wyobraźnia, zmysł estetyczny i poczucie elegancji, co pomaga w idealnym sposobie podawania potraw. W kuchni jest samodzielny, zaangażowany, punktualny, odpowiedzialny oraz dokładny. 

Städte

Warszawa + 20 km

Rezensionen

Agnieszka (27 Dezember 2018)

Aleksandra (24 Dezember 2018)

Bardzo dobre potrawy i sprawna dostawa :) Polecam!

Ewa (16 April 2017)

Pieczeń wyszła bardzo dobrze, wszystkie dania miały smak i oryginalność. Jajka przepiórcze ze szparagami cieszyły się dużym powodzeniem i były nowym smakiem, jednak mieściły się w stonowanej tradycji. Podobał mi się sposób zapakowania, dzięki płaskim tackom łatwiej było zmieścić w lodówce.Sernik mi się połamał przy krojeniu, bo polewa chyba była zbyt sztywna - ale nawet w takiej formie smakował przepysznie.

Anna (24 Dezember 2016)

To były najlepsze pierogi ever! Żałuje że tak mało. Przepyszne! Następnym razem biorę wszystko od tego szefa :)

Ewa (24 Dezember 2016)

Jesteśmy bardzo zadowoleni wszystko było super pyszne.

Wojciech (28 Juli 2016)

Ciekawy kucharz - chętnie wchodzi w rozmozmowę. fajna ekspozycja dań i zestawienia smaków

Eliza (28 Juli 2016)

Zdecydowanie, przede wszystkim za doskonałe połaczenie smaków, swietną komunikację z gosciem . Dania naprawdę były doskonałe.

Agnieszka (28 Juli 2016)

Doskonałe smaki! Przyjazne, otwarte usposobienie. Twoje talerze bronią się same. Teraz wzmacniaj jeszcze swoje umiejętności rozmowy i wciągania gości w to co robisz w kuchni, a kolacje serwowane przez Ciebie będą niezapomnianym przeżyciem :) Mateusz, Twoje dania, ich smak były rewelacyjne! Absolutna harmonia najlepszych nut smakowych! Brawo. I każda z serwowanych przez Ciebie pozycji, poczynając od pieczywa aż po wspaniały deser - do dziś wspominam te doznania. Gratulacje :)

Anna (28 Juli 2016)

Gotujesz pysznie, ciekawie zestawia rożne smaki, efektowanie serwuje dania. Więcej luzu w prezentacji siebie i swoich dań, to Ci pomoże zjednać sobie klientów. Jeśli dobrze pamiętam (przepraszam, jeśli się mylę) miałeś tego wieczoru krótkie spodnie - są ok do pracy, jak Cię nie widzą klienci, ale nie bardzo pasują, gdy występujesz w roli chefa;-) poza tym super - tak trzymaj!!

Michał (28 Juli 2016)

Mateusz świetnie łączy smaki i pewnie o nich opowiada Gościom.

Verfügbare Menüs