Chef Krzysztof Jesiołowski

Chef Krzysztof Jesiołowski

About Chef

Krzysztof Jesiołowski. He started his adventure in the kitchen as a 10-year-old boy watching his father, then cooking together and finally working in gastronomy. Under the supervision of the chef Krzysztof Kurowski, he learned the secrets of Polish cuisine, then worked, among others, in renowned Tri-City hotels: the 4-star Hotel Willa Lubicz (the Deputy Chef) and the five-star hotel Podewils in Gdańsk (Head Chef). From 2003 until today a chef in renowned restaurants in the Tri-City. You know him primarily from the wonderful Toscana restaurant in Sopot. From 2013, a member of the European Association of Chefs Euro-Toques. He is now the Head Chef of the Malinowy Ogród restaurant in Tricity. He loves the guests' satisfaction and a smile on their faces after a good meal that simply says "thank you".

Cities

Gdynia + 50 km

Foreign Languages

polish

Reviews

Jacek (10 October 2020)

Dziękujemy bardzo . Kolacja bardzo udana . Pozdrawiam

Natalia (14 August 2020)

Dziękuję Panu Krzysztofowi Jesiołowskiemu, który przygotował dla Nas prawdziwą ucztę na stole!!! 🤩🤩🤩 Nie musiałam się o nic martwić 😃 Wszystko przywiezione, przygotowane i PYSZNE - tak szybko zjedzone, że nie zdążyłam zrobić zdjęć dań 😅, ale obiecuje, że kolejnym razem będą zdjęcia 👍 DDDDZZZZIIIIIĘĘĘĘKKKUUUUJJJJEEEEMMMYYY!!!!!!! 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Valentina (23 June 2016)

Krzysztof umie rozmawiać z ludźmi - czaruje!!! A przy tym jest 100% profesjonalny. Od takich ludzi chcę się uczyć bycia profesjonalistą!

Maciek (23 January 2016)

Świetne wprowadzenie w postaci carpaccio z gęsi. Danie główne - kaczka, pycha! A na koniec deser godny mistrzów. Sprawnie i ładnie podane. Wszyscy zadowoleni. Jedzenie pyszne. Dobry kontakt z chefem. Polecam.

Ola (23 October 2015)

Pyszne rosti i wspaniała kaczka. Deser był ukoronowaniem kolacji. Oprócz świetnych dań równie dobry kontakt z gośćmi. Chef śmiały i chętnie dzieli się swoją wiedzą.

Magdalena (23 October 2015)

Wszystko było przepyszne, prawdziwa uczta dla podniebienia!Chef doświadczony i pewny swoich umiejętności. Nadal myślę o tym deserze :) tak trzymać!

Marcin (23 October 2015)

Najlepsza kaczka jaką miałem okazję kosztować. Wybitne potrawy!

Marcin (23 October 2015)

Pycha. Śledź rewelacja. Sorbet ok. Kaczka ekstra. Deser palce lizać. Dziękuję. Gratuluję talentu.

Agnieszka (23 October 2015)

Super menu. Jestem zachwycona tatarem ze śledzia, którego słoność idealnie łagodziła śmietana. Nie przypuszczałam, że jakaś część kaczki (poza piersią) może tak dobrze smakować. Nie przepadam za słodyczami, a deser nawet mnie urzekł.Bardzo dobry kucharz, pewien swoich umiejętności, a przy tym bardzo skromy. Menu w 100% trafione w moje smaki. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się ponownie skosztować kuchni Pana Krzysztofa. Podziwiam.

Andrzej (23 October 2015)

Wszystkie potrawy były wyśmienite szczególnie kaczka w daniu głównym, która była wypieczona z zewnątrz i czerwona w środku, bardzo trafiła w mój mięsny gust. Chef bardzo sympatyczny, a jedzenie estetyczne i bardzo smaczne. Popracowałbym nad pewnością siebie i autoprezentacją jako ważną częścią obsługi przyjęcia szczególnie, że poziom potraw na pewno nie pozostawia miejsca na niepotrzebną skromność :). Trochę na minus działała nieumiejętność wymienienia niektórych składników w odpowiedzi na pytania uczestników, ale wiadomo stres, debiut itp. Jedzenie przepyszne, także mam nadzieję, że nie było to ostatni raz kiedy miałem okazję go skosztować.

Małgosia (23 October 2015)

Przepyszny śledź i truflowe puree!

Agnieszka (23 October 2015)

Potrawy wyśmienite! Nie mogłabym się zdecydować, która z tych cudownych potraw była najlepsza - czy ten przepiękny i delikatny deser z całą jego wykwintnością czy może tatar z czerwonego śledzia w świetnym zestawieniu z placuszkami - dowód jak proste i klasyczne smaki mogą być podniesione o kilka poziomów wyżej do subtelnego eleganckiego dania. Świetny kunszt, doświadczenie, widoczne na pierwszy rzut oka! Bardzo mi się podobało. Oprócz smaku i prezentacji na talerzu, Krzysztof ma dużą swobodę w obcowaniu z gospodarzami i gośćmi. To jest bardzo ważna zaleta w projekcie Ulala Chef!

Available menus