Sergiusz Hieronimczak- top chef, finalist of the Top Chef program.
Chef Sergiusz Hieronimczak

Chef Sergiusz Hieronimczak

About Chef

Finalista V edycji programu TOP Chef, uznany Szef Kuchni - pracował m.in  w restauracji Zagroda Bamberska, Holiday Park & Resort. Obecnie pełni finkcję Szefa Kuchni w Restauracji Nifty No. 20 w Puro Hotel w Poznaniu.

 

 

Cities

Poznań + 20 km

Foreign languages

polski

Reviews

Katarzyna (17 March 2020)

Pełen zaangażowania, profesjonalny i do tego przesympatyczny.Mistrz w każdym względzie, genialnie przygotowujący serwowane dania. Te zaś niczym małmazja zachwycały kunsztem podania i smakiem.Panie Sergiuszu chapeau bas. Nic nie mogło lepiej uczcić moich urodzin niż ceremoniał wręcz, jaki zafundował Pan mnie i moim gościom . Dziękuję Katarzyna

Małgorzata (28 August 2018)

Świetne dania. Fajna osobowość. Garden party wyszło dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Chef w między czasie przygotował przekąski "od siebie", których nie było w zaplanowanym menu - miły akcent, za który dziękujemy :) na pewno skorzystamy ponownie.

Monika (13 December 2017)

Jedzenie było pyszne, zarówno przystawki, zupa, jak również przygotowane przez nas wspólnie dania. Moi koledzy ciągle wspominają smak kaczki, pierogów, lodów, tagliatelle :)

Milena (8 December 2017)

Wystarczy powiedzieć tyle: profesjonaliści w każdym calu, a do tego najlepsi nauczyciele gotowania i najważniejsze ich dania są niesamowicie pyszne:) Jesteście Super:) Dzięki za wspólne gotowanie:) Każdy z szefów gotuje wspaniale. Ania to pełna uśmiechu osoba, która polskie tradycyjne dania zmienia w coś niezwykłego. Mateusz to prawdziwy wulkan energii. Głowa pełna nowatorskich i niespotykanych pomysłów. Smaki jakie nam zafundował za pośrednictwem dań, pozwalają na podróż do innego Świata. Sergiusz to mój faworyt (od pierwszego spotkania bije od niego coś fajnego). Pełen opanowania, ale zawsze uśmiechnięty, mający kontrole nad krzyczącym tłumem. Jego dania to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Kaczka pychota: miękka, soczysta, idealna w smaku; czerwona kapusta: intensywna w smaku, idealnie dobrane proporcje każdego ze składników co sprawia, że wyczuwamy każdy i deser tarta: powiem tyle ŁATWO:) SZYBKO:) PRZEPYSZNIE:)

Adrianna (8 December 2017)

Bardzo fajni ludzie, duża wiedza kulinarna

Katarzyna (8 December 2017)

Najlepsza impreza firmowa na jakiej byłam

Artur (8 December 2017)

Ciekawe doświadczenie, nie tylko dla osób gotujących.

Joanna (8 December 2017)

Komunikacja z gośćmi zdecydowanie na duży plus

Magda (8 December 2017)

Byli bardzo komunikatywni i fajnie się z nimi pracowało. Bardzo fajna atmosfera, profesjonalizm i przyjazne nastawienie, chęć dzielenia się wiedzą.

Anna (8 December 2017)

Chefowie byli zgrani, fajnie podchodzili do grupy, nastawienie bardzo pozytywne, każdy był traktowany tak samo:) mówienie sobie po imieniu też było fajnie odbierane:) Generalnie świetna impreza! Super ludzie!

Justyna (8 December 2017)

Super współpraca i świetne osobiste doświadczenie.

Aleksandra (8 December 2017)

Było pysznie - i zabawa, i jedzenie!

Available menus