Chef  Sergiusz Hieronimczak

Über den Koch

Finalista V edycji programu TOP Chef, uznany Szef Kuchni - pracował m.in  w restauracji Zagroda Bamberska, Holiday Park & Resort. Obecnie pełni finkcję Szefa Kuchni w Restauracji Nifty No. 20 w Puro Hotel w Poznaniu.

 

 

Städte

Poznań + 20 km

Rezensionen

Małgorzata (28 August 2018)

Świetne dania. Fajna osobowość. Garden party wyszło dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Chef w między czasie przygotował przekąski "od siebie", których nie było w zaplanowanym menu - miły akcent, za który dziękujemy :) na pewno skorzystamy ponownie.

Monika (13 Dezember 2017)

Jedzenie było pyszne, zarówno przystawki, zupa, jak również przygotowane przez nas wspólnie dania. Moi koledzy ciągle wspominają smak kaczki, pierogów, lodów, tagliatelle :)

Justyna (8 Dezember 2017)

Super współpraca i świetne osobiste doświadczenie.

Milena (8 Dezember 2017)

Wystarczy powiedzieć tyle: profesjonaliści w każdym calu, a do tego najlepsi nauczyciele gotowania i najważniejsze ich dania są niesamowicie pyszne:) Jesteście Super:) Dzięki za wspólne gotowanie:) Każdy z szefów gotuje wspaniale. Ania to pełna uśmiechu osoba, która polskie tradycyjne dania zmienia w coś niezwykłego. Mateusz to prawdziwy wulkan energii. Głowa pełna nowatorskich i niespotykanych pomysłów. Smaki jakie nam zafundował za pośrednictwem dań, pozwalają na podróż do innego Świata. Sergiusz to mój faworyt (od pierwszego spotkania bije od niego coś fajnego). Pełen opanowania, ale zawsze uśmiechnięty, mający kontrole nad krzyczącym tłumem. Jego dania to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Kaczka pychota: miękka, soczysta, idealna w smaku; czerwona kapusta: intensywna w smaku, idealnie dobrane proporcje każdego ze składników co sprawia, że wyczuwamy każdy i deser tarta: powiem tyle ŁATWO:) SZYBKO:) PRZEPYSZNIE:)

Adrianna (8 Dezember 2017)

Bardzo fajni ludzie, duża wiedza kulinarna

Katarzyna (8 Dezember 2017)

Najlepsza impreza firmowa na jakiej byłam

Artur (8 Dezember 2017)

Ciekawe doświadczenie, nie tylko dla osób gotujących.

Joanna (8 Dezember 2017)

Komunikacja z gośćmi zdecydowanie na duży plus

Magda (8 Dezember 2017)

Byli bardzo komunikatywni i fajnie się z nimi pracowało. Bardzo fajna atmosfera, profesjonalizm i przyjazne nastawienie, chęć dzielenia się wiedzą.

Anna (8 Dezember 2017)

Chefowie byli zgrani, fajnie podchodzili do grupy, nastawienie bardzo pozytywne, każdy był traktowany tak samo:) mówienie sobie po imieniu też było fajnie odbierane:) Generalnie świetna impreza! Super ludzie!

Aleksandra (8 Dezember 2017)

Było pysznie - i zabawa, i jedzenie!

Verfügbare Menüs