Chef  Jakub Steuermark

About Chef

Born and raised in Warsaw. He cooks for as long as he can remember, he took his first culinary steps in his grandmother's kitchen. He moved to Florida, USA, where he set up his own sandwich deli, where all his ingredients were homemade, smoked and baked by Jakub. He then moved on to England to become Head Chef in a prestigious pub in West Sussex. Next stop was London, where he helped set up Jamies Italian - Jamie Oliver's Italian restaurant in Covent Garden. He received his formal culinary education in England and then moved on to Spain, where he was the head of 2 restaurants. In 2013 he came back to Poland and started his own project "Butter and Sage". He loves working with poultry giblets and slow-food cooking.  

Cities

Warszawa + 50 km

Foreign languages

polish, english

Reviews

Paulina (12 August 2017)

Bardzo pozytywny człowiek, super komunikacja, wprowadzał dobry nastrój i świetny kucharz. Pięknie podane i pyszne dania.

Paulina (12 August 2017)

Bardzo pozytywny człowiek, super komunikacja, wpradzał dobry nastrój i świetny kucharz

Magdalena (13 May 2017)

nie musiałam się o nic martwić! Wszystko było przygotowane perfekcyjnie.

Karolina (27 August 2016)

Jest bardzo sympatyczny i otwarty

Katarzyna (3 June 2016)

Polecę każdemu przygotowanie kolacji lub przyjęcia przez Pana Jakuba. Po pierwsze wszystkie dania były bardzo smaczne, pięknie podane i świetnie skomponowane w jedno menu a po drugie ja jako gospodyni nie musiałam się o nic martwić, ani o zakupy przed kolacją, ani o ugotowanie kolacji ani o posprzątanie po kolacji. Polecę Ulala Chef każdej gospodyni.

Agata (22 May 2016)

Komunkatywny, miły, z pasją opowiada, cierpliwy, łatwo nawiązuje relacje

Ania (14 December 2015)

Fantastyczny chef i człowiek.

Malgorzata (9 November 2015)

Kuba jest fajną, kontaktową osobą, która z pewnością ma wiele ciekawych doświadczeń kulinarnych, o których umie opowiadać. Mnie osobiście nie przekonuje jego pewność siebie, za którą nie stoi jakość podawanych przez niego potrwa. Kuchnia, którą prezentuje jest poprawna, smaczna, dobra, ale nie jest to kuchnia wyszukana, unikatowa. Niektóre z jego potraw nie były do końca właściwie przyrządzone: eggs benedict i kaczka (uważam, że mięso było dość twarde i żylaste, a przekonałam się o tym niedawno kiedy spróbowałam dobrej piersi z kaczki- właśnie przygotowanej na ruszcie i w piecu). Kubę mogłabym polecić na fajne babskie imprezy, gdzie towarzyskość góruje nad jakością potraw.

Dominika (12 June 2015)

Profesjonalny i kontaktowy chef chętnie dzielący się wiedzą. Doskonale skomponowane potrawy. Idealnie przyrządzona ryba

Iga (12 June 2015)

Jajko poche na szparagach było najlepsze w swoim rodzaju, jadłam wiele, ale to danie zachwycało smakiem. Bazylia tajska nadała daniu wyjątkowości. Bezglutenowe brownie było naprawdę świetne, zarówno w konsystencji, jak i w smaku. Chef poradził sobie z niełatwym zadaniem przygotowania deseru zarówno dla bezglutenowców, jak i alergików. Kuba świetnie potrafi zabawić gości rozmową zarówno o serwowanych daniach, jak i swoich osobistych doświadczeniach. Jeżeli miałabym się zdecydować na skorzystanie z usług Chefa, to chciałabym, żeby wykazywał się właśnie takim „proaktywnym” i towarzyskim podejściem.