Chef  Kamil Bednarski

About Chef

Kamil Bednarski swoja karierę rozpoczął w sieci hoteli Accor jako uczeń w trzy gwiazdkowym hotelu Mercure w Częstochowie. Dzięki szybkiej nauce i rozwóju pod okiem Szefów kuchni hotelu Mercure mógł bezpośrednio rozpocząć prace jako kucharz w hotelu Ibis Częstochowa Centrum. 

Dziś pracuje jako kucharz w modnej Częstochowskiej restauracji Europejskiej gdzie z każdym dniem doskonali swoje umiejętności kulinarne, oprócz pracy kucharza która jest jego pasją, interesuje się sportem i muzyką.

Do swoich sukcesów zalicza pracę w sieci hoteli Accor, staż w hotelu Sofitel w Warszawie pod okiem Chefa Macieja Majewskiego, wicemistrzostwo w konkursie kulinarnym „Ibis Top Cook 2014”, oraz zasiadanie w jury w konkursach kulinarnych w rodzinnym mieście.

Cities

Częstochowa + 50 km

Foreign languages

polish, english

Reviews

Monika (4 November 2017)

Wszystkie dania były pyszne i przygotowane doskonale. Chef Kamil Bednarski jest bardzo dobrym kucharzem wszystkie dania były przygotowywane z dokładnością i precyzją i smakiem. Zdecydowanie polecam. Bardzo dziękuję panie Kamilu za piekne gotowanie u nas! Pozdrawiam i życzę samych sukcesów! Swobodna konwersacja mozliwość zadawania pytań o potrawach i sposobie ich przygotowania doskonała atmosfera i świetna prezentacja dań na talerzu. Absolutnie nie zmieniłabym niczego było tak jak to sobie wyobrażałam