Chef  Łukasz Rogowski

Über den Koch

Gotuje od 16-tego roku życia, odkąd zaczął naukę w Technikum Gastronomicznym. Pracował w kilku ekskluzywnych restauracjach po zajęciach, w weekendy oraz w wakacje. Wtedy już wiedział, że to jest to, co chce w życiu robić i wcale nie przaraziła go praca po 15-16 godzin dziennie.

Po skończonej szkole zdobywał doświadczenie na wielu stanowiskach od pomocnika kucharza do zastępcy Szefa. 4 lata temu postanowił podnieść swoje kwalifikacje i wyjechał do Anglii. Pracował tam w kilku ekskluzywnych restauracjach i hotelach na świeżych, znakomitych i wtedy mu nieznajomych produktach.

Pracował m.in. w Capri Grand Cafe & Henry's Bar&Grill oraz Grand Hotel. Obecnie pracuje jako pierwszy kucharz w Restauracji Stara Rzeźnia w Szczecinie.

Prace w kuchni to jego pasja i sposób na życie. Preferuje kuchnię polską połączoną z francuską - nowoczesną, fusion, fine dinning oraz molekularną. Gotując na prywatnych kolacjach stara się urozmaicać menu tak, aby zachwycić podniebienie każdego gościa. Wyróżnia go przede wszystkim pomysłowość, charyzma i spojrzenie na kuchnię od innej perspektywy.

Städte

Szczecin + 50 km

Szczecin + 30 km

Fremdsprachen

polski, angielski

Verfügbare Menüs