Chef  Rafał Wałęsa

Über den Koch

Rafał Wałęsa. The chef and owner of the Sztuczka Restaurant in Gdynia. As he says that the most important stages of his professional career are working in Ireland and in his own restaurant. "Nearly 6 years in two 5-star hotels overseas - the foundation of my knowledge about cooking and teamwork - I started as a breakfast manager and finished as a deputy chef in a hotel with 2 restaurants, and my own restaurant gave me unlimited development opportunities. The only limit was the horizon of my imagination :)

Städte

Sopot + 50 km

Fremdsprachen

polish, english

Rezensionen

Tomasz (4 Dezember 2018)

Dziekuję, potrawy były fantastyczne!

Karolina (16 Juni 2018)

Wszystko było pyszne!

Aleksander (28 August 2016)

Rafał wyserwował w warunkach polowych dania, które ma na stałe w menu restauracji nie idąc przy tym na żadne kompromisy! Bardzo się zaangażował, bardzo starał żeby wszystkie było tak jak powinno. Wyszedł daleko poza to co obejmuje zwykle takie zlecenie.

Agata (13 Dezember 2015)

Smaki wspaniałe. Dobra energia. Dziekuję za inspiracje.

Kasia (13 Dezember 2015)

Pyszne. Jedzenie było trafione w punkt! Trochę pracy przed Rafałem, jeśli chodzi o komunikację z gośćmi, ale to tylko drobne zastrzeżenie, a nie poważna uwaga :)

Agnieszka (13 Dezember 2015)

Sałata cezar była zaskakująco oryginalna w formie i doskonała w smaku. Łosoś wprost rozpływał się w ustach i cudownie uzupełniał go przepyszny sos porowy. Wykwintne i subtelne danie, w dodatku przepięknie zaprezentowane na talerzu. A deser - po 5 sporych daniach podanie deseru jest dużym wyzwaniem. A deser właśnie okazał się dla mnie absolutnie cudownym zwieńczeniem wieczoru. Zaskakująco lekki, subtelny, genialny. Brawo! Rafał Wałęsa to kucharz wybitny, o wielkim talencie. Urocza osobowość i wielka wiedza. Jestem przekonana, że prywatne kolacje z udziałem Rafała będą go świetnie rozwijać i dawać dodatkową satysfakcję, a gościom zapewnią niezapomniane przeżycia smakowe z kuchnią z wysokiego C.

Kasia (13 Dezember 2015)

Niekonwencjonalne dania, podane w ciekawy sposób. Pomysłowa kuchnia , która może zaskoczyć gości.