Prywatny kucharz do wynajęcia – sprawdź ceny szefów kuchni Ulalachef.com
Koch Zbigniew Paluch

Chef Zbigniew Paluch

Über den Koch

Jego mama świetnie gotowała i to przede wszystkim wspomnienia z dzieciństwa i domu rodzinnego zdecydowały o wyborze jego drogi życiowej. Wspólnie z braćmi pomagali w domu podczas gotowania i zawsze sprawiało mu to ogromną przyjemność.

Jako młody chłopak pracował u wielu wspaniałych szefów kuchni. Nigdy nie pytał ile godzin musi pracować, ani ile mu zapłacą. Przychodził do nich po naukę, zdobyć doświadczenie, poznać filozofię i mieć zaszczyt gotować z mistrzami.

Uważa, że kucharz ma pracę do wykonania i obowiązki wobec klientów, a także reputację, której musi bronić i którą musi utrzymać. W jego kuchni bardziej liczy się jakość, nie ilość. Nie serwuje dań, po których goście nie będą mogli się ruszać z przejedzenia.

Restauracje, w których pracował w ciągu ostatnich lat wywarły ogromny wpływ na jego osobowość. Były to: Ancora w Krakowie oraz Tamka 43Qchnia Artystyczna w Warszawie z autorską kartą, Sowa I Przyjaciele - Restauracja, Restaurant GreenHouse London. Dodajmy, że do niedawna chef odpowiadał za kuchnię w Ambasadzie Królestwa Arabii Saudyjskiej w Warszawie.

Städte

Warszawa + 50 km

Fremdsprachen

polski

Rezensionen

Agnieszka (21 Juli 2016)

Potrawy były smaczne ale ... smaczne przeciętnie i zdarzyło mi się próbować tatar i łososia w smaczniejszych odsłonach.

Małgorzata (21 Juli 2016)

Smacznie, na temat, spójnie, dyskretnie...

Dawid (21 Juli 2016)

Kucharz dojrzały, wie co gotuje, dobrze zestawia smaki, atrakcyjna prezentacja i dobry kontakt z gośćmi.

Agnieszka (21 Juli 2016)

Duża wiedza, bardzo dobre smaki. Proponuję jeszcze więcej interakcji z gośćmi. Trochę więcej czasu obok nich przy stole i więcej historii. Warto też gości wciągać na trochę do kuchni. Choć wiem, że kiedy dobrze sami bawią się przy stole to może być trudniejsze. Ale warto próbować!

Paweł (21 Juli 2016)

Dobre jedzenie , ciekawa osoba , obyty na świecie a do tego pracował i pracuje w ciekawych miejscach.

Verfügbare Menüs