Krzysztof Bachleda- specjalista od kuchni hiszpańkiej
Koch Krzysztof Bachleda

Chef Krzysztof Bachleda

Über den Koch

Krzysztof jest kucharzem pasjonatem z 18 letnim stażem pracy. Gotowanie to jego hobby, stawia na ciągły rozwój, szukanie inspiracji oraz nowych smaków.

Jako szef kuchni pracuje od 2012 roku, głównie w restauracjach z kuchnią hiszpańską. Zaczęło się od restauracji "Ole", to był debiut w Przewodniku Gault & Millau 2016 z odznaczeniem 2 czapek. Przez kilka lat był szefem kuchni cenionego w Warszawie tapas baru - Sobremesa w Hali Koszyki. Od lipca 2020 rozpoczął pracę jako szef kuchni w nowo otwartej restauracji w Elektrowni Powiśle - Tres Toros.

Najważniejszym elementem jego pracy jest odpowiedni dobór produktu najwyższej jakości z ekologicznych upraw oraz hodowli. Specjalizuje się w kuchni hiszpańskiej oraz polskiej nowoczesnej. Uwielbia gotować dla ludzi świadomych produktu, ceniących sobie wysublimowany smak. 

 

Städte

Warszawa + 100 km

Fremdsprachen

polski, angielski, francuski

Rezensionen

Natalia (3 Juli 2020)

Chef bardzo sympatyczny. Opowie o swoich kulinarnych doświadczeniach, słabości do Hiszpanii. Jedzenie 11/10. Dobrze móc poczuć w Polsce smak prawdziwych tapas :) Organizacyjnie wszystko super - na czas, bez żadnych problemów. Polecam serdecznie!