Prywatny kucharz do wynajęcia – sprawdź ceny szefów kuchni Ulalachef.com
Koch Bartosz Sobierajski

Chef Bartosz Sobierajski

Über den Koch

Gotowaniem zajmuje się od 16 lat. Swoją pierwszą pracę zaczął w restauracji amerykańskiej, następnie pracował w restauracji japońskiej jako sushimaster, gdzie zainspirował się sztuką carvingu (rzeźbieniem w owocach i warzywach). Do dzisiaj jest to jego drugą pasją.

Po tych doświadczeniach, zajmował się głównie kuchnią włoską, polską i śródziemnomorską. Jego specjalnością jest właśnie kuchnia włoska i owoce morza.

W kuchni lubi eksperymentować i mieszać różne style, z którymi do tej pory miał do czynienia. W swoją pracę wkłada dużo serca i zaangażowania. Kocha gotować i przez to sprawiać ludziom przyjemność.

Städte

Warszawa + 20 km

Fremdsprachen

polski

Rezensionen

Joanna (30 Juli 2016)

Tak jak w przypadku Karola, tak, ale w zależności od okazji. Moim zdaniem Bartek mówił nawet jeszcze mniej niż Karol, a do tego wogóle się nie uśmiechał, podczas gdy Karol przynajmniej się uśmiechał :) Popracowałabym nad prezentacją siebie i swojego doświadczenia. Bartek mówił bardzo cicho, ma bogate doświadczenie, różne kuchnie, a wogłe nie był w stanie opowiedzieć jaki to miało wpływ na to jak teraz gotuje i dlaczego.

Magdalena (30 Juli 2016)

Dania były smaczne, kucharz wyglądał schludnie w porównaniu z drugim kucharzem.

Kamila (30 Juli 2016)

Jedzenie wyśmienite, wszystkie pozycje z menu bardzo smaczne. Przystawka-najlepsza osmiornica jaka jadlam!

Verfügbare Menüs