Pierwsza Komunia

Domowe przyjęcie komunijne... jak w restauracji!

Komunia – ten ważny moment w życiu młodego człowieka wymaga stosownej oprawy. To także piękna okazja, żeby spotkać się w rodzinnym gronie.

Teraz możecie cieszy się sobą także w zaciszu własnego domu, świętując jak za dawnych lat, jednak z pewną drobną różnicą…

Nie musisz już stać w kuchni i obsługiwać wszystkich gości. Kucharz Ulala Chef przyjedzie do Ciebie i przejmie ten obowiązek.

Przygotujemy menu, które zachwyci Wasze podniebienia, dopasowane do preferencji. Jeśli trzeba, uwzględnimy także alergie i nietolerancje pokarmowe. Wiemy też dobrze, co zazwyczaj lubią młodsi członkowie rodziny.

Kucharz pojawi się na Twoim progu ze wszystkimi produktami, przygotuje w kuchni menu godne świetnej restauracji, po czym poda je do stołu w elegancki i profesjonalny sposób. A na koniec posprząta po zakończonym posiłku. Jeżeli jest taka potrzeba, zapewnimy również szkło i inne dekoracje, które umilą Wam uroczystość.

Zrelaksuj się na przyjęciu we własnym domu!

Jak to działała?
- Ustalamy datę i ilość gości.
- Omawiamy preferencje kulinarne i szczegóły menu – dopasujemy się do Twoich potrzeb, a jeśli chcesz skorzystać z naszych pomysłów to mamy ich bez liku!
- Ustalając menu, zwracamy uwagę na konieczność uwzględnienia indywidualnych preferencji.
- Możemy przygotować ucztę wegetariańską, wegańską, orientalną, śródziemnomorską, albo... staropolską! Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Sprawdź inne menu...

Dlaczego możesz nam zaufać?
- Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy dziesiątki imprez dla klientów prywatnych i biznesowych.
- Każdy kucharz podlega podwójnej weryfikacji, w której są oceniane jego umiejętności w zakresie gotowania, ale także kompetencje społeczne i komunikacyjne.
- Elementem procesu weryfikacji jest m.in. kolacja testowa, przeprowadzona w naturalnych warunkach przyjęcia w domu.
- Dzięki temu masz pewność, że wybrany kucharz dopasuje się do Waszych potrzeb, a jeśli trzeba, stanie się dodatkową atrakcją całego wydarzenia i podzieli się swoimi doświadczeniami i tajnikami ze świata kulinariów.

Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm zaskarbiły już sobie zaufanie rodzin z:  Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Łodzi oraz Sopotu. Ogólnopolski zasięg Ulala Chef pozwala na organizację przyjęcia w dowolnie wybranym przez Was miejscu.Więcej ciekawych historii znajdziesz na UlalaBlog

https://ulalachef.com/prywatny-kucharz-blog/przyjecie-komunijne-w-domu-bardzo-chetnie-ale-jak-