Pierwsza Komunia

Ten wyjątkowy sakrament to ważne wydarzenie w życiu każdej młodej osoby i jako takie, wymaga wyjątkowej oprawy! My w Ulala Chef zdajemy sobie z tego sprawę i dokładamy wszelkich starań, abyście jako rodzina, w tak pamiętnych chwilach, mogli skoncentrować się właśnie na sobie!

Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm zaskarbiły już sobie zaufanie rodzin z: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Łodzi oraz Sopotu. Nasz ogólnopolski zasięg pozwala na organizację przyjęcia w dowolnie wybranym przez Was miejscu.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi kucharzami, którzy nie tylko przygotują fantastyczne dania dla Waszych gości, ale również chętnie zajmą ich rozmową, zdradzając tajniki świata kulinariów.

Przygotowując propozycję menu komunijnego, uwzględniamy wszystkie życzenia i ograniczenia żywieniowe (nietolerancje, alergie pokarmowe), jak również preferencje kulinarne (menu wegetariańskie, menu wegańskie, rodzaje kuchni). Menu skomponowane przez naszych chefów można dowolnie zmieniać zgodnie z własnymi preferencjami smakowymi.

Sprawdź inne menu...

Ponadto zapewniamy również wsparcie w obszarze dekoracji stołu oraz, coraz częściej całego domu, dbając o dopasowanie stylu do klimatu i potrzeb miejsca w którym odbędzie się Wasze przyjęcie komunijne.

Zorganizujemy: elegancką zastawę na dowolną ilość osób, kwiaty, które nadadzą lekkości całej przestrzeni, serwetki, papeterię, eleganckie wydruki menu, muzykę, która ładnie wkomponuje się w atmosferę czy nawet namiot pozwalający na urządzenie imprezy również w ogrodzie.

Wszystkie te elementy ustalimy przed przyjęciem, a w tym ważnym dniu dopilnujemy aby całość przebiegła zgodnie z planem.

Wy w tym czasie, będziecie mogli zająć się tymi najważniejszymi osobami tego dnia, a mianowicie Waszym dzieckiem i drogimi gośćmi.Więcej ciekawych historii znajdziesz na UlalaBlog

https://ulalachef.com/prywatny-kucharz-blog/przyjecie-komunijne-w-domu-bardzo-chetnie-ale-jak-