Prywatny kucharz do wynajęcia – sprawdź ceny szefów kuchni Ulalachef.com
Chef Olga Borkowska

Chef Olga Borkowska

About Chef

Chef Pongthep Aroonsang is a Thai native living and working in Warsaw. For many years he was working for Marriot Hotel chain. He was an Executive Sous Chef in Bermuda, Armenia, Saudi Arabia, Bahrain, India, Georgia, and Poland. He is also affiliated with the Embassy of Thailand in Poland. His current project is supporting a new Thai restaurant's opening, that is coming soon to Warsaw.

Cities

Gdynia + 15 km

Foreign languages

polish, english, french, spanish

Reviews

Maurycy (23 October 2015)

Kocham Cię!!

Agnieszka (23 October 2015)

Olga jest bardzo uroczym człowiekiem i łatwo zdobywa serca. Do tego ma wyraźny talent do kuchni. Duży potencjał! :) Świetny smak potraw, skromność i otwartość to Twoje atuty. Popracuj trochę nad prezentacją swojej osoby - śmielej o sobie mów. Wciągaj gości w opowieść o Twoim jedzeniu. I zadbaj też może o ciut bardziej dystyngowany wygląd - w Ulala Chef będziesz zawsze na widoku, więc zwracaj uwagę jak wygląda Twój fartuch i czy ścierka, która wisi przy zapasce nadaje się do oglądania przez gości. To takie niuanse i łatwo je okiełznać. Reszta super!

Małgorzata (23 October 2015)

Jedzenie zwłaszcza przystawki były przepyszne , sympatyczna dobrze zorganizowana

Ola (23 October 2015)

Pyszne potrawy, szef nienarzucajacy się. Miało się wrażenie, że na pierwszym miejscu jest jedzenie, a nie Chef

Magdalena (23 October 2015)

Dania smaczne i estetycznie podane, eleganckie, ale nieprzesadnie wyszukane. Więcej odwagi i pewności przy "przedstawianiu" swoich potraw

Marcin (23 October 2015)

Chciałbym jeszcze raz poczuć smaki przygotowanych potraw

Agnieszka (23 October 2015)

Miła, sympatyczna i uśmiechnięta osoba. Bardzo fajnie dobrane i połączone składniki (oprócz gram masali ;) ) Nie warto się stresować :)

Andrzej (23 October 2015)

Chef bardzo sympatyczny a jedzenie estetyczne i bardzo smaczne. Popracowałbym nad pewnością siebie i autoprezentacją jako ważną częścią obsługi przyjęcia szczególnie, że poziom potraw na pewno nie pozostawia miejsca na niepotrzebną skromność :). Trochę na minus działała nieumiejętność wymienienia niektórych składników w odpowiedzi na pytania uczestników ale wiadomo stres, debiut itp. Jedzenie przepyszne także mam nadzieję, że nie było to ostatni raz kiedy miałem okazje je skosztować.

Available menus