Chef  Grzegorz Król

About Chef

Jest perfekcjonistą. Gotowaniem zajmuje się na poważnie od kilku lat, a robi to ponieważ to kocha. Gotuje własną kuchnię, łączy często polskie smaki z kuchnią francuską, międzynarodową, nierzadko pojawiają się w jego daniach elementy kuchni molekularnej.

Nie spoczywa na laurach i pragnie dalej się rozwijać. Równie mocno to lubi, jak dzielić się swoją wiedzą z innymi. Kolejną rzeczą, która go wyróżnia jest to, że wszystko co robi, tworzy sam, są to jego autorskie dania. Lubi tworzyć własną opowieść i patrzeć jak innych ona wciąga.

Cities

Warszawa + 20 km

Foreign languages

polish, english

Reviews

Katarzyna (21 May 2019)

Młody ale bardzo kompetentny, skromny ale pewny siebie, wszystko przygotowane i podane bardzo elegancko i w odpowiednim czasie. Menu różnorodne i pozytywnie zaskakujące.

Paulina (11 July 2018)

Perfekcja. Haute cuisine! Przepyszne! Wszyscy goście byli zachwyceni. Rewelacyjne kreatywne dania.

Bartosz (14 January 2017)

Znakomite danie główne, świetny deser, zadowalająca przystawka. Dzieci uznały rosołek za przeciętny.. Młody, ambitny i obiecujący kucharz z ciekawym cv i umiejętnością bardzo ładnego podania potraw. Gościom brakowało jedynie większego zaangażowania w rozmowę.

Kasia (22 July 2016)

Była lekka obsuwa czasowa, więc powiedziałabym na wstepie, że od wejścia kucharzy mają 2-2,5 h żeby zaserwować jedzenie.

Grzegorz (22 July 2016)

Nie tylko poleciłbym go znajomym, ale i sam będę go zamawiał. Dawno nie zdarzyło mi się czuć takiej ekstazy, jak podczas jedzenia jego zupy z kurek, dorsza, czy deseru. To nie było po prostu pyszne, to był odlot! Zupa z kurek była wspaniała, a deser sprawił, że odpłynąłem do krainy czarów. Coś wspaniałego, a jeśli doda się do tego to, jak młody jest to Chef - czapki z głów!

Alicja (22 July 2016)

Tak bardzo okazał sie mylny młody wiek kucharza , który nieustępował ani na krok doświadczonemu koledze. Rewelacja

Bartlomiej (22 July 2016)

Skromność !!! Grzegorz bierze odpowiedzialność za to co gotuje i przejmuje się każdym detalem. Potrawy były dużo bardziej przemyslane niz potrawy IVO i miały widoczny plan od początku ich powstawania. Świetne połaczenie tradycji z perfekcyjną egzekucja w gotowaniu. Ryba była idealnie wysmarzona, idealny czas gotowania na mulach oraz idealne dopasowanie smaków w zupie czy w drugim daniu.

Agnieszka (22 July 2016)

Perfekcyjne smaki, które długo się pamięta. Przyjazne usposobienie i spokój fajnie dopełniają całość doświadczenia. Nie miałeś łatwej sytuacji tego wieczoru. Stanąłeś obok bardzo doświadczonego chefa z wyrazistą osobowością. A jednak zdałeś test celująco. Twoje dania były przemyślane, kompletne i wspaniałe w smakach. Absolutnie widać w Tobie wielki potencjał. W przyszłości, wraz z kolejnymi kolacjami z pewnością będziesz dalej rozwijał swoją komunikację z gośćmi. Poczujesz się pewniej i otworzysz jeszcze bardziej. Ale już to, co zaprezentowałeś na kolacji testowej było na bardzo wysokim poziomie. Smaki, które podałeś były obłędne, Grzegorz! Krem z kurek zaskoczył wszystkich delikatnością, słodyczą, kremowością. Dorsz podany był na rewelacyjnym sosie, który go świetnie uzupełniał a chips ryżowy pozwalał wymuskać resztki tego pysznego sosu z talerza. Deser - choć wszyscy byliśmy już bardzo przepełnieni całą kolacją, był wspaniały. Dopracowany zarówno wizualnie jak i smakowo. Cudowna uczta! Świetnie!

Bartosz (14 January 2016)

Młody, ambitny i obiecujący kucharz z ciekawym cv i umiejętnością bardzo ładnego podania potraw. Gościom brakowało jedynie większego zaangażowania w rozmowę. Świetna kaczka, uznana za gwóźdź programu. Bardzo dobry deser. Przystawka pozostawiła gościom niewielkie poczucie niedosytu - zwłaszcza pierożki z rakami. Zachęcam do większej interakcji z gośćmi - opowiada Pan bardzo ciekawie, ale robi wrażenie osoby nieśmiałej, którą trzeba zachęcać do zaangażowania w rozmowę. Jest to umiejętność do wypracowania i sądzę, że podniosłaby satysfakcję gości. Dziękujemy za podzielenie się też rekomendacjami co do rynku gastronomicznego w Warszawie - bardzo cenne. Na koniec - życzymy powodzenia i dalszego rozwoju, bo przy Pana ambicji i pracowitości kulinarny świat stoi otworem.

Available menus