Prywatny kucharz do wynajęcia – sprawdź ceny szefów kuchni Ulalachef.com
Szef kuchni Olga Borkowska

Chef Olga Borkowska

O chefie

Olga Borkowska kreuje dania w miejscu o nazwie Główna Osobowa (Gdynia), gdzie dzieli się swoją pasją do gotowania. Jeść lubi od zawsze, a przyjemność z karmienia ludzi datuje na ten sam czas.

Olga widzi w gotowaniu nieograniczone pole możliwości, niekończącą się naukę, kwestionowanie, obserwowanie i tworzenie. Kuchnia to dla Olgi także sposób na dzielenie się miłością do życia z innymi. Poza pasją widzi też, jak w kuchni przejawiają się różnorodne kwestie społeczne czy polityczne. Jako niepoprawna optymistka wierzy, iż niedługo jedzenie stanie się świadomie wybieranym lekarstwem, nie zaś masowo produkowaną trucizną (zarówno dla jego konsumentów, jak i środowiska).

Miasta

Gdynia + 15 km

Języki obce

polski, angielski, francuski, hiszpaski

Recenzje

Maurycy (23 października 2015)

Kocham Cię!!

Agnieszka (23 października 2015)

Olga jest bardzo uroczym człowiekiem i łatwo zdobywa serca. Do tego ma wyraźny talent do kuchni. Duży potencjał! :) Świetny smak potraw, skromność i otwartość to Twoje atuty. Popracuj trochę nad prezentacją swojej osoby - śmielej o sobie mów. Wciągaj gości w opowieść o Twoim jedzeniu. I zadbaj też może o ciut bardziej dystyngowany wygląd - w Ulala Chef będziesz zawsze na widoku, więc zwracaj uwagę jak wygląda Twój fartuch i czy ścierka, która wisi przy zapasce nadaje się do oglądania przez gości. To takie niuanse i łatwo je okiełznać. Reszta super!

Małgorzata (23 października 2015)

Jedzenie zwłaszcza przystawki były przepyszne , sympatyczna dobrze zorganizowana

Ola (23 października 2015)

Pyszne potrawy, szef nienarzucajacy się. Miało się wrażenie, że na pierwszym miejscu jest jedzenie, a nie Chef

Magdalena (23 października 2015)

Dania smaczne i estetycznie podane, eleganckie, ale nieprzesadnie wyszukane. Więcej odwagi i pewności przy "przedstawianiu" swoich potraw

Marcin (23 października 2015)

Chciałbym jeszcze raz poczuć smaki przygotowanych potraw

Agnieszka (23 października 2015)

Miła, sympatyczna i uśmiechnięta osoba. Bardzo fajnie dobrane i połączone składniki (oprócz gram masali ;) ) Nie warto się stresować :)

Andrzej (23 października 2015)

Chef bardzo sympatyczny a jedzenie estetyczne i bardzo smaczne. Popracowałbym nad pewnością siebie i autoprezentacją jako ważną częścią obsługi przyjęcia szczególnie, że poziom potraw na pewno nie pozostawia miejsca na niepotrzebną skromność :). Trochę na minus działała nieumiejętność wymienienia niektórych składników w odpowiedzi na pytania uczestników ale wiadomo stres, debiut itp. Jedzenie przepyszne także mam nadzieję, że nie było to ostatni raz kiedy miałem okazje je skosztować.

Dostępne menu