Chef  Michał Cienki Pastry Chef

O chefie

Michał Cienki - to kucharz, cukiernik, szef kuchni - jeden z najbardziej utalentowanych krakowskich chefów młodego pokolenia. Prowadzi szkolenia dla cukierników. Brał udział w licznych konkursach rangi mistrzowskiej o tematyce deserowej.

Na koncie ma udział w takich potyczkach, jak konkurs deserów talerzowych na największych targach branży cukierniczej i lodziarskiej w Polsce: Sweet Expo 2015 i 2016.

Michał łączy tradycyjne, domowe wypieki z nowoczesnymi technikami tworzenia deserów. Stosuje naturalne produkty, tworząc ciekawe połączenia smakowe, nie zapominając przy tym o klasycznych deserach. W jego tortach i ciastach nie ma konserwantów, a dekoracje tworzy pomijając masy cukrowe. Klasa i jakość w czystej formie.

Miasta

Kraków + 30 km

Recenzje

Ilona (4 lutego 2016)

Ciekawe kompozycje smakowe

Łukasz (4 lutego 2016)

Przygotowanie potraw na bardzo wysokim poziomie

Wioleta (4 lutego 2016)

Człowiek miły ale skromny. Odzywał się tylko wtedy, kiedy był o to poproszony.

Maciej (4 lutego 2016)

Wysoka kultura osobista, dobra prezencja i kontakt z klientem, wspaniałe dobrane dania i smaki.

Karolina (4 lutego 2016)

Jest to miły i uśmiechnięty kucharz, który widać że robi to co kocha. A ludzie kosztujący dania, mogą odczuć że jedza danie zrobione od serca. Gratuluję pomysłu na dania, smak i wygląd były niesamowite. Dziękuję, że miałam okazję ich spróbować. Niczego bym nie zmieniła. Życzę sukcesow

Agnieszka (4 lutego 2016)

Absolutnie polecam! Michał, masz wielki potencjał - wyrafinowany smak, świetne techniki, potrafisz bardzo ciekawie opowiadać o swoich dziełach. Wychodź jeszcze śmielej do swoich gości, a zyskasz wiernych fanów prywatnych kolacji z Twoim udziałem!

Patrycja (4 lutego 2016)

Potrawy były smaczne i wyglądały cudownie

Dostępne menu