Chef  Łukasz Kawaller

O chefie

Łukasz Kawaller, z wykształcenia kucharz. W kuchni kieruje się maksymą "Nie dziwność a jakość". Dbający o detale i o swoich gości.

Gotował w najlepszych polskich restauracjach tj. Metamorfoza, Concept 13 i Atelier Amaro. Laureat prestiżowego L'art de la cuisine Martell. Zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu Hell's Kitchen. Ambasador firmy SMEG.

Miasta

Warszawa + 30 km

Języki obce

polski

Recenzje

Agnieszka Górska: Consomme - do tej pory wspominam ten obłędny kwaśny smak w połączeniu ze słodkimi orzeszkami. To danie totalnie rozwaliło system. Zresztą brałam dokładkę i mogłabym zjeść jeszcze kilka porcji ;) Kaczka w punkt. Kopytka - bardzo fajne i ciekawe! Chef bardzo profesjonalny. Świetnie potrafi się odnaleźć w sytuacji private dining. Smaki rewelacyjne!

Karolina Wasyluk: Ogromne wyczucie produktu, wszystko ze sobą konweniowało, detale! Smak! Autoprezencja! Kultura i potencjał:)

Monika Kozakiewicz: brak zarzutów do którejkolwiek z zaserwowanych potraw - wręcz poprosiłam o dokładkę consomme! pewny swojej pracy bardzo skupiony na wykonaniu zadania. Całe menu w punkt!

Jacek Niewęgłowski: Świetnie skomponowane menu, bogactwo smaku, zaskakujące (pozytywnie), niebanalne dania.

Dostępne menu