Chef  Ivo Violante

O chefie

Totalnie niekonwencjonalny. Nie trzyma się reguł i zasad. Lubi śpiewać, kiedy gotuje i mieć wszystko pod swoją kontrolą i czasami zmienia zasady gry w ostatniej chwili i znajduje połączenia, o których wcześniej nie wiedział, że istnieją. Lubi eksperymentować i znajdować nowe smaki. Jest despotą w kuchni, bo chce, aby wszystko szło płynnie i według jego zasad.

Miasta

Lublin + 100 km

Języki obce

polski, angielski, włoski

Recenzje

Grzegorz Kukówka: Potrawy były bardzo smaczne, choć trochę mnie zaskoczyły, bo zdecydowanie odbiegały od wszelkich moich dotychczasowych doświadczeń z włoską kuchnią. Poleciłbym go zwłaszcza tym z moich znajomych, którzy lubują się w kuchennych eksperymentach, zwłaszcza z owocami morza w tle. Vito absolutnie ujął mnie instruktażem spożywania langustynek :)

Bartłomiej Głowacki: Bardzo ciekawe smaki z elementami zaskoczenia. Bardzo fajnie przenikające sie różnego rodzaju kombinacje. Ciekawe jedzenie do eksploracji i kontemplacji tego, co jest na talerzu. Bardzo ciekawa osoba z olbrzymim doświadczeniem w gotowaniu, z wieloma historiami do opowiedzenia.

Agnieszka Górska: Wszystkie dania wspaniałe! Uwielbiam włoską kuchnię, ale Ty ją podajesz z własnym twistem. Najbardziej zapamiętam te zaskakujące smaki w carpaccio. I dzięki za wskazówkę, że w głowach scampi jest sok, którego nie można zostawiać! :) Dla mnie Ivo to chef kompletny dla Ulala Chef. Nie tylko pięknie gotuje, ale potrafi też wciągnąć gości w zabawę. Snuje ciekawe historie i daje niesamowicie pozytywną energię.

Alicja Gruszczyńska: Stworzył niesamowitą podróż kulinarną po Włoszech w ciągu 2h

Dostępne menu