Chef  Ivo Violante

O chefie

Totalnie niekonwencjonalny. Nie trzyma się reguł i zasad. Lubi śpiewać, kiedy gotuje i mieć wszystko pod swoją kontrolą i czasami zmienia zasady gry w ostatniej chwili i znajduje połączenia, o których wcześniej nie wiedział, że istnieją. Lubi eksperymentować i znajdować nowe smaki. Jest despotą w kuchni, bo chce, aby wszystko szło płynnie i według jego zasad.

Miasta

Zielona Góra + 100 km

Języki obce

polski, angielski, włoski

Recenzje

Alicja (22 lipca 2016)

Stworzył niesamowitą podróż kulinarna po Włoszech w ciągu 2h

Agnieszka (22 lipca 2016)

Dla mnie Ivo to chef kompletny dla Ulala Chef. Nie tylko pięknie gotuje, ale potrafi też wciągnąć gości w zabawę. Snuje ciekawe historie i daje niesamowicie pozytywną energię. Było świetnie! Doskonale zgrałeś się z klimatem wieczoru, dając z siebie bardzo dużo wspaniałej energii i pokazując serce i umiejętności. Brawo! Wszystkie dania wspaniałe! Uwielbiam włoską kuchnię, ale Ty ją podajesz z własnym twistem. Najbardziej zapamiętam te zaskakujące smaki w carpaccio. I dzięki za wskazówkę, że w głowach scampi jest sok, którego nie można zostawiać! :)

Bartlomiej (22 lipca 2016)

Bardzo ciekawa osoba z olbrzymim doświadczeniem w gotowaniu z wieloma Historiami do powiedzenia. Bardzo ciekawe smaki z elementami zaskoczenia. Bardzo fajnie przenikające się różnego rodzaju kombinacje. Ciekawe jedzenie do eksploracji i kontemplacji tego, co jest na talerzu.

Grzegorz (22 lipca 2016)

Poleciłbym go zwłaszcza tym z moich znajomych, którzy lubują się w kuchennych eksperymentach, zwłaszcza z owocami morza w tle. Vito absolutnie ujął mnie instruktażem spożywania langustynek :) Potrawy były bardzo smaczne, choć trochę mnie zaskoczyły, bo zdecydowanie odbiegały od wszelkich moich dotychczasowych doświadczeń z włoską kuchnią. Cztery gwiazdki wynikają tylko stąd, że jeszcze pyszniejsze były dania serwowane przez drugiego z chefów i musiałem to jakoś zróżnicować. Niemniej Vito ma cudowną osobowość, tworzy niezwykły klimat, świetnie gotuje i wspaniale opowiada o jedzeniu. Jest ekstra!

Dostępne menu