Chef  Grzegorz Król

O chefie

Jest perfekcjonistą. Gotowaniem zajmuje się na poważnie od kilku lat, a robi to ponieważ to kocha. Gotuje własną kuchnię, łączy często polskie smaki z kuchnią francuską, międzynarodową, nierzadko pojawiają się w jego daniach elementy kuchni molekularnej.

Nie spoczywa na laurach i pragnie dalej się rozwijać. Równie mocno to lubi, jak dzielić się swoją wiedzą z innymi. Kolejną rzeczą, która go wyróżnia jest to, że wszystko co robi, tworzy sam, są to jego autorskie dania. Lubi tworzyć własną opowieść i patrzeć jak innych ona wciąga.

Miasta

Warszawa + 20 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Grzegorz Kukówka: Zupa z kurek była wspaniała, a deser sprawił, że odpłynąłem do krainy czarów. Coś wspaniałego, a jeśli doda się do tego to, jak młody jest to Chef - czapki z głów! Nie tylko poleciłbym go znajomym, ale i sam będę go zamawiał. Dawno nie zdarzyło mi się czuć takiej ekstazy, jak podczas jedzenia jego zupy z kurek, dorsza, czy deseru. To nie było po prostu pyszne, to był odlot! Wspaniały, absolutnie ujmujący, świetnie gotuje.

Bartłomiej Głowacki: Skromność !!! Grzegorz bierze odpowiedzialność za to co gotuje i przejmuje sie każdym detalem. Potrawy bardzo przemyślane i miały widoczny plan od początku ich powstawania. Świetne polaczenie tradycji z perfekcyjna egzekucja w gotowaniu. Ryba była idealnie wysmażona, idealny czas gotowania na mulach oraz idealne dopasowanie smaków w zupie czy w 2gim daniu.

Agnieszka Górska: Smaki, które podałeś były obłędne, Grzegorz! Krem z kurek zaskoczył wszystkich delikatnością, słodyczą, kremowością. Dorsz podany był na rewelacyjnym sosie, który go świetnie uzupełniał a chips ryżowy pozwalał wymuskać resztki tego pysznego sosu z talerza. Deser - choć wszyscy byliśmy już bardzo przepełnieni całą kolacją, był wspaniały. Dopracowany zarówno wizualnie jak i smakowo. Cudowna uczta! Świetnie! Perfekcyjne smaki, które długo się pamięta. Przyjazne usposobienie i spokój fajnie dopełniają całość doświadczenia.

 Bartosz Kwiatkowski: Świetna kaczka, uznana za gwóźdź programu.

Dostępne menu