Chef  Bartosz Pietrzak

O chefie

Z zawodowym gotowaniem związany jest od ośmiu lat, lecz od dziecka poznawał smaki w kuchni babci oraz ogrodzie i pasiece dziadka. Ceni sobie tradycyjne techniki gotowania. Ale przeplata je z nowoczesnymi bawiąc się teksturą produktu oraz starając wprowadzać zaskakujące elementy do swoich dań.

Miasta

Kraków + 50 km

Recenzje

Nadiia (18 maja 2018)

Wszystkim bardzo smakowało, danie były bardzo ładnie podane. Spóźniliśmy się i bardzo milo było ze strony Chiefa ze zgodził się na nas poczekać i nie robił z tego problemu. Ogólnie wszystko nam sie podobało: wygląd i smak dan, sposób podania. Goście naszego przyjęcia prosili przekazać ze wszystko im bardzo smakowało.

Szymon (28 maja 2016)

Szybko, estetycznie, profesjonalnie. Prezentacja, dań, szybkość działania, profesjonalizm. Talerze były super!

Karolina (4 lutego 2016)

Każda potrawa była wyjątkowa. Chciałam wymienić najlepszą ale nie mogłam się zdecydować. Naprawdę smaki były niesamowite. Moje ulubione menu. Jest to miły i uśmiechnięty kucharz, który widać że robi to co kocha. A ludzie kosztujący dania, mogą odczuć że jedzą danie zrobione od serca. Gratuluję pomysłu na dania, smak i wygląd były niesamowite. Dziękuję, że miałam okazję ich spróbować. Niczego bym nie zmieniła. Życzę sukcesow. Smak potraw wyjątkowy. Tutaj każdy dodatek uzupełniał całość i nie był przypadkowy. Jedyna moja sugestia to rosół wydawał się być za mocny i utrudnial rozkoszowanie się pozostałymi smakami. W moim odczuciu, od kucharza biła pewność siebie i tego co gotuję, przez co miałam wrażenie, że będę jadła coś wyjątkowego. Poza tym miał świetny kontakt z ludźmi, co sprawiało że atmosfera była przyjazna i naturalna. Potrawy były ciekawe a najlepsza była dbałość o szczegóły. Każdy składnik grał ważną rolę. Gratuluję pomysłu i odwagi za łączenie różnych smaków i tekstur. Mimo, że nie znałam ludzi to czułam jakby to nie było nasze pierwsze spotkanie. Świetny pomysł, że całe wydarzenie miało miejsce w domu, co daje poczucie ciepła i komfortu. A najlepsza byla możliwość ciągłej obserwacji kucharzy podczas gotowania i przygotowania dań na talerzach.

Maciej (4 lutego 2016)

Jedzenie było pyszne, ale najlepsze były desery. Rewelacja! Wysoka kultura osobista, dobra prezencja i kontakt z klientem, wspaniałe dobrane dania i smaki. Potrawy nie do końca trafione w mój gust - jestem mięsożerny i nie przepadam za warzywami, których było sporo. Ale to nie wina Bartosza wiec ocena na maksa :)

Wioleta (4 lutego 2016)

Deser - tylko potwiedził zamiłowanie i kierunek w jakim chce się "chef" rozwijać. Ma talent do łaczenia nieoczywistych smaków. Rosół na gęsinie. Potrawa, której długo nie zapomnę. Jestem fanką zup i "chef" zrobił na mnie ogromne wrażenie tym daniem. Rosół w nowoczesnym wydaniu, kopytko "po polsku" konkretne i uzupełniające zupę.

Patrycja (4 lutego 2016)

Deser był niesamowity😊 Najlepszy jaki jadłam w życiu

Ilona (4 lutego 2016)

Generalnie bardzo dobre smaki.

Anna (4 lutego 2016)

Wyraziste smaki, GENIALNE DESERY (smak i prezentacja) ogromny talent cukierniczy, chef z pasją :) Chef z ogromnym talentem, piękna estetyka potraw, doskonale łączenie smaków, sympatyczny. Serdeczne podziękowania za możliwość skosztowania cudownych potraw, łączenia niesamowitych smaków oraz doznań estetycznych.

Łukasz (4 lutego 2016)

Wszystko mi sie podobało niczego bym nie zmieniał

Agnieszka (4 lutego 2016)

Buraczane makaroniki z kozim serem - to danie było przepiękne i zaskakujące. Miętus z pierożkami prezentował się wykwintnie i tak smakował. Desery i praliny zachwyciły wszystkich. Kunszt kulinarny na najwyższym poziomie! Michał, masz wielki potencjał - wyrafinowany smak, świetne techniki, potrafisz bardzo ciekawie opowiadać o swoich dziełach. Wychodź jeszcze śmielej do swoich gości, a zyskasz wiernych fanów prywatnych kolacji z Twoim udziałem! Każde danie pełne i kompletne. Bogate smaki, ciekawe wyraźne połączenia. Świetny rosół z kopytkiem. Gołąbki zaskakujące i bardzo smaczne. Brawo! Podoba mi się, że Bartek śmiało i w zrelaksowany sposób komunikuje się z gośćmi. Jest otwarty, rozmowny. To w połączeniu z jego wykwintną kuchnią daje świetny mix na kolację z prywatnym chefem!

Dostępne menu